Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Велико Търново, с. Иванча
36 100 €
70 605.46 лв.

(241 €, 471.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:51 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 47 пъти.
Площ:
150 m2
Двор:
2000 m2
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти ДАНИ КОНСУЛТ предлага за продажба на своите клиенти двуетажна къща /гредоред/ в с. Иванча, на 29 км от областния център град Велико Търново и 7 км от общинския център град Полски Тръмбеш. Имотът е с РЗП от 150 кв.м и има следното разпределение: първи етаж - антре, две стаи и избено помещение, до вторият етаж се стига посредством външни стълби, където са поместени коридор, две стаи, килер и тераса. В пристройка долепена до основната къща са разположени, лятна кухня, килер и баня с тоалетна. Дограмата е дървена, подовата настилка е дюшеме, за отопление е използвана печка на дърва. Покривът няма течове, имотът се нуждае от осъвременяване и освежаване. Има партиди за ток и вода. Дворът не е поддържан, равен и ограден, в него са поместени, стопанска постройка, сайвант и кладенец, достъпът е по асфалтов път.
Селото е добре устроено, разполага с работещ магазин и междуградски транспорт. Това наше предложение може да се окаже подходящо за Вашият нов дом или Вашата вила за отдих!
Брокер на офертата: Димитринка Стоянова - 0896636627
Техническа и юридическа обезпеченост на всички сделки! Безплатно съдействие за банков кредит!
Горепосочените снимки и информация са предоставени и одобрени от собственика, същите са публикувани с неговото съгласие!
ТРАНСПОРТНИ И ХАМАЛСКИ УСЛУГИ.
Почистване на апартаменти, стари къщи. Изнасяне на стари мебели, почистване на мазета и тавани, парцели, косене на тревни площи.